Działka budowlana, ul. Akwamarynowa
Akwamarynowa, Salinko, pomorskie
- 140 000 zł
- 1 120 m²
- 125 zł/m²
Kazimierz Nicińs...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Akwamarynowa
Akwamarynowa, Salinko, pomorskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Działka budowlana, ul. Akwamarynowa
Zaktualizowane: 4 maja 2026
140 000 zł 1 120 m² 125 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 140 000 zł (125 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 120 m²
- kształt: prostokąt; długość: 20m; szerokość: 40m
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: PARTNERZY AGENCJA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: PAN323212
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
DZIAŁKA NAD JEZIOREM
Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położone nad Jeziorem Salino (gmina Gniewino, powiat wejherowski).
Działki budowlane od 1120 m2 w kształcie nierównego prostokąta położona w miejscowości Salinko przy ul. Akwamarynowej.
W skład działki wchodzi działka nr. 104/19 o powierzchni 1. (...)
798 568...
798 568 568